דירות למטרת air bnb בארץ

דירות למטרת air bnb בארץ הפכו לדבר נפוץ מאוד בשנים האחרונות ואנו רואים מידי שנה את כמות הדירות המוצעות להשכרה לטווח קצר באתר, הדירות הפופולארי air bnb. הקונספט של האתר הוא להשכיר דירות לטווח קצר לתיירים שבאים לבקר בעיר ומעוניינים להתאכסן במקום שמציע שהייה מעט יותר זולה ממלון או שהייה במקום פרטי משלהם עם מטבח משלהם וכדומה.

בארץ, בעיקר בתל אביב השוק של הדירות לתיירים לטווח קצר נמצא בתקופה מאוד טובה ובתל אביב קיים מגוון רחב של דירות המוצעות להשכרה באתר air bnb. העובדה שבתל אביב לא קיימים מגוון רב מידי של מלונות והעובדה שהעיר היא יעד פופולארי מאוד לתיירים מרחבי העולם וליהודים מרחבי העולם במיוחד במהלך חודשי האביב, הקיץ והחגים…אופציה זו, מפנה מקום לשוק הדירות להשכרה לטווח קצר לצמוח בעיקר בתל אביב. סיבה נוספת ומרכזית לא פחות היא הצמיחה חסרת המעצורים של התנועה הנכנסת לנתב״ג בעיקר מצידן של חברות הלוטו קוסט.

אותן חברות לואו קוסט שצומחות בנתב״ג בקצב מטאורי מביאות עימן תיירים שלא מעוניינים לשלם מאות שקלים ללילה במלון ומחפשים אופציות לינה זולות יותר, דבר שהדירות באתר air bnb מציעות לאותם תיירים. לכן לדירות באתר air bnb יש מספר רב של יתרונות כאשר בראש כמובן המחיר כמו שכבר ציינו, שמקנה לתיירים מספר רב של אופציות במגוון רחב של מחירים, זולים יותר וזולים פחות במיקומים שונים ברחבי העיר. שנית ישנו היתרון של הנוחות שהשוכר מקבל בדיוק מה שהוא צריך בחופשה שלו, בין אם זה מיקום מסויים בעיר, מטבח שבו הוא מכין את האוכל שאליו הוא רגיל, פינה שקטה שלא תמיד ניתן לקבל במלון, חדר עבודה וכדומה כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו את הדירה שתתאים לו.


עוד אתרים מרחבי הרשת:
עופר איתן – על מערכות פרסום דיגיטליות מתקדמות ומנוע חיפוש פנימי חכם לאתרי אינטרנט