המדריך המלא למשכיר – איך למצוא את השוכר המושלם

אם הגעתם לקרוא את הכתבה הזו כנראה שאתם בעלי דירות וכנראה שכבר נתקלתם בחייכם בשוכר בעייתי שגרם לכם לנזקים והרגשה לא נעימה, אז הכתבה הזו היא בדיוק מה שאתם צריכים לקרוא, רק נרצה להכין אתכם מראש שאין כל דרך וודאית להימנע משוכרים בעיתיים ושהדרך שנציג כאן היא בסה”כ לצמצם את הסיכוי ליפול עם שוכר שלא ימצא חן בעיניכם אבל לא דרך וודאית לעשות זאת.

כיצד לזהות שוכרים בעיתיים?

  • הרבה תלונות עוד בטרם נחתם חוזה – אם בטרם חתמתם עוד על חוזה השוכר מתחיל להתלונן על דברים כגון מה זה החוזה הזה, למה אין כאן חלון, אין כאן חנייה זה בעייתי וכ”ו זה כנראה מעיד על כך שהוא מנסה לגרום לכם להוריד במחיר עבורו על ידי העברת ההרגשה שהמחיר גבוה עבור מה שהדירה מספקת, חתכו את ההתקשרות עמו כמה שיותר מהר כי זהו טיפוס שתמיד כנראה ימשיך למשוך בחוטים כדי להשיג את מבוקשו.
  • בקשות מוזרות – אם לשוכר יש בקשות מוזרות שתכניסו בחוזה, אם יש לו רצון לשלם במזומן ולא בדרכים המקובלות אולי יש בו צדדים שאתם לא רוצים להכיר, קחו בחשבון שהבקשות המוזרות יכולות להמשיך גם אחרי חתימת החוזה איתו.
  • ניתוח אופי – בצעו ניתוח אופי על פי הניסיון שלכם והאם האופי של השוכר מתאים לכם או שפחות וכדאי שלא לעשות איתו עסקים.
  • הצלבות של שאלות לגילוי שקרים – נסו לחזור על שאלות דומות בניסוחים שונים במשך השיחה שלכם איתו במרווחים של כמה דקות בין לבין, האם התשובות זהות או שהבחנתם בשקרים? אם הוא משקר עדיף לכם להתרחק ממנו.


מרחבי הרשת:

סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות האינטרנט בסיבים אופטיים מבית yes