אזורי קרית אונו BOUTIQUE – דירות חדשות בקרית אונו – קרית אונו

דירות חדשות בקרית אונו הן כבר לא חלום רחוק – פרויקט אזורי קרית אונו ממוקם על הקרקע האחרונה לבנייה בחלק המערבי המבוקש של הקריה, בין הרחובות שלמה המלך וצה”ל, במרחק 15 דקות נסיעה מתל-אביב.
אזורי קרית אונו היא מתחם מגורים פרטי, מרווח, מפנק ומודרני, הממוקם במערב קרית אונו – ישוב שקט, ותיק ויוקרתי, הנהנה ממוסדות חינוך וקהילה איכותיים ונגישות מעולה לכל מקום בלב הארץ. זהו, למעשה, מתחם כפרי, המשלב בנייה ופיתוח מתקדמים עם אווירת מושבה, וכולל בתים צמודי קרקע ובניני מגורים.
הבניינים, המתוכננים כמיטב מסורת האיכות של אזורים, מבטיחים חשיבה על כל היבט של איכות החיים, בנייה “ירוקה” ופתרונות תכנון עדכניים. בכל בניין חניות תת קרקעיות ולכל דירה מחסן צמוד ומרפסת שמש מרווחת. פארק פנימי יפהפה עם מסלולי הליכה לאורך הנחל, מתקני שעשועים ומגרשי משחקים לילדים, פיתוח סביבתי מוקפד והתשתית המעולה של קריית אונו – הופכים את המגורים באזורי קרית אונו למקום מעשיר ובטוח לילדים ולחוויית מגורים מושלמת.

השילוב בין אופי כפרי, מרכז עירוני, נגישות מעולה ורמת מחירים שברובה עדיין אטרקטיבית, הפכו את הקריה לאבן שואבת לאלה המבינים את הפוטנציאל המשמעותי של העיר, הן מבחינת איכות החיים כאן ועכשיו, והן מבחינת השבחת ערך הנכס בעתיד. לקרית אונו נוהרת אוכלוסייה מגוונת מבקעת אונו ומכל רחבי הארץ: זוגות צעירים מרמת-גן וגבעתיים, ותיקים מקרית אונו ומהסביבה, אחוז גבוה של אקדמאים ובעלי מקצועות חופשיים, ואף בני הדור השני לתושבי השכונות המבוססות שבסביבה, ביניהן רמת אפעל, סביון וקרית קריניצי, המבקשים להישאר קרוב להורים במקום צעיר ואיכותי וברמת מחירים סבירה

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מכיסא המנכ”ל אל ההר המסוכן באירופה ובחזרה – סיפור מסע טיפוס הרים

yoram kraus
יורם קראוס – על בניית משרדי החברות הגדולות בעולם
כך טיפוס הרים הפך אותי למנהל טוב יותר