איך לבחור את אזור המגורים החדש שלכם

איך מוצאים אזור טוב למגורים

כשמתכננים לעבור לדירה שכורה חדשה או אדרבה קניית דירה חדשה יש הרבה דברים לבדוק מעבר לאיכותה של הדירה והאם העסקה היא מציאה, הרי לא תרצו לגור בדירה חדשה ומאובזרת מכל טוב במחיר שאין למצוא בשוק אבל בשכונה ובאזור שבו לילדים שלכם לא יהיה איפה לשחק, תהיה להם סכנה מוחשית באזור והאופי שלכם ושל השכנים יהיה כל כך שונה שאתם תרגישו כמו חוצנים ואף תראו כך, לכן חשוב לשקול את אזור המגורים עוד בטרם מחפשים אפילו דירה.

  • חינוך – מן הסתם אחד הדברים הכי חשובים שצריך לבדוק זה את רמת החינוך באזור המבוקש, איזה בתי ספר וגנים הולכים הילדים מה רמתם ואיכותם.
  • סוג אוכלוסייה – דבר שני מאד חשוב במיוחד שיש ילדים זה סוג האוכלוסייה שגרה באזור בסופו של דבר שיש ילדים הופכים להיות חלק מהקהילה המקומית, מפגשים אחרי שעות הלימודים הסעות לחוגים ועוד הרבה פעילויות שתרצו מן הסתם להתחבר בהם עם האוכלוסייה ובטח ובטח תרצו שהילדים שלכם ימצאו חברים שלא ישפיעו עליהם לרעה ואף ימשכו אותם לכיוונים חיוביים.
  • רמת החיים באזור – מהי רמת החיים באזור, אילו מתקנים יש לשימוש הקהילה, המועצה או העירייה המקומית אילו שירותים מעניקים לתושבים בתמורה לארנונה והמיסים המשולמים.
  • נגישות למרכזי החיים – האם קופת החולים שלכם במרחק הליכה או נסיעה ממש קצרה מהבית, מה לגבי הבנק, סופר לקנות מצרכים ועוד..
  • טווח מחירים שמתאים לכם – מן הסתם המחירים באזור המחייה החדש חייבים להתאים לכיס שלכם.
  • מרחק מהעבודה שלכם – האם ייקח לכם חצי שעה להגיע לעבודה בבוקר או שעתיים?

להלן רשימת פרויקטים חדשים למגורים של חברת תדהר : פרויקטים בראש העין , פרויקטים באשדוד , פרויקטים בבת ים , פרויקטים בגוש דן , פרויקטים בצפון הישן .


מרחבי הרשת:

סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות האינטרנט בסיבים אופטיים מבית yes