בניית בית בפרופורציה מציאותית

התחלתם הליך של בניית בית ובפגישה הראשונה עם האדריכלים הבנתם שיש הבדל בין בית חלומותיכם לבין מה שהמציאות מאפשרת? אם כן אל תתבאסו יותר מידי נכנסתם למועדון רחב מאד של אנשים שבשלב ההכנות לבניית הבית הבינו כי החלומות לפעמים מתנגשים עם המציאות ולא הכל אפשרי, אבל חשוב לדעת לקבל זאת ולא להתעקש כיוון וזה יכול להיות העוגן שימשוך אתכם למטה למשך שנים רבות.

תכניות הבית נתקלות במציאות

אז אחרי ציפייה של שנים ואחרי שרכשתם שטח אתם נפגשים סוף כל סוף עם האדריכלים כדי להוציא את החלום שלכם למציאות, בחלומות שלכם דמיינתם בית שני מפלסים עם חצר, חנייה, מרפסת מקורה וענקית, חדר עבודה, חדרי ילדים, סלון ענק ומרווח ו…. עוד הרבה, אבל האדריכלים פתאום מתחילים להניח לצד התכניות שלכם עובדות, חוקי המועצה או העירייה המקומית מקשים, שטח הבנייה צפוף מידי והעלויות מרקיעות לשחקים….

להתפשר אבל לא לוותר

כשההבנה שהחלום שלכם בדיוק כמו שהוא לא כל כך מציאותי ברגע זה תצטרכו להתפשר ולשמנמך את התכניות שלכם ליותר צנועות אבל זה לא אומר שאתם חייבים לוותר לחלוטין על החלומות, בנו את הבית בצורה שתוכלו להכניס בו את כל מה שכן מציאותי מהחלום שלכם ומה שנכון להיום עוד לא כל כך מציאותי בקשו מהאדריכלים שיבצעו “הכנה” לבנייה בשלב שני, בעוד כמה שנים מהיום שהמצב הכלכלי שלכם אולי קצת ישתנה, שהחוקים של המועצה או העירייה המקומית ישתנו קצת לטובתכם וכ”ו..

חשוב!! יש סברה רווחת שבנייה עושים פעם אחת בחיים ואם כבר בונים אז לא להתפשר להתרחב ולבנות את בית חלומותיכם… אבל בדיוק אותה סברה יכולה גם לגרום לכך שתאבדו את הבית מחוסר יכולת להחזיר את התשלומים.

עוד מרחבי הרשת:
סיבים אופטיים – האינטרנט המהיר של בזק בינלאומי
סדרות חדשות באתר יס
מכונת קפה מקצועית – מבית נספרסו