כיצד נשתמש בתמונות קנבס לעיצוב חדר שינה?

אם גם אתם מחפשים דרך מקורית וייחודית לרענן את מראה חדר השינה שלכם – כדאי לכם לשקול הדפסת תמונות על קנבס עם הרגעים הכי מרגשים שלכם? אם הרעיון קורץ לכם, בואו ננסה להבין איך עושים את זה כמו שצריך.

בחירת תמונה מנצחת

פיתוח תמונות על קנבס מאפשר לנו הדפסה ברזולוציה גבוהה ובאיכות מרשימה, אבל צריך לזכור שבשביל זה יש צורך בתמונה איכותית. חשוב לבחור תמונה באיכות הטובה ביותר (אם אפשר כזו שלא צולמה בטלפון) ולשלוח אותה להדפסה במייל ולא בווטסאפ שמוריד את איכות התמונה.

רוצים יותר מאחת? זה אפשרי

בהחלט אפשר  לשלב מספר תמונות, אך חשוב שיהיה קיר מספיק גדול בשביל זה. אפשר להדפיס סדרה באותו הגודל או מספר תמונות בגדלים שונים שמשלימות מעין ריבוע אחד גדול. בגלל זה אגב חשוב לבחור בשירות הדפסה על קנבס בבית דפוס שאתם סומכים עליו ושידע לבצע את החזון שלכם בצורה מדויקת.

עשו טסט קודם כל

אז פיתוח תמונות על קנבס זה לא משהו שצריך לקחת בשבילו משכנתא אמנם, אבל זה בהחלט לא נעים להדפיס תמונות ולגלות לאחר מכן שזה פשוט לא מתאים. אם אפשר הדפיסו על נייר את התמונות המתוכננות והדביקו אותם על הקיר המיועד. כך תוכלו לראות איך התמונות הולכות להיראות בקרוב.

אל תבחרו רגעים אינטימיים מדי

טעות נפוצה למדי. צריך לזכור שהרבה פעמים אל חדר השינה נכנסים אנשים אחרים (הורים, לפעמים חברים שמתארחים) ולכן חשוב לבחור תמונה ייצוגית ונעימה ולא כזו שלא תרצו להראות לאנשים זרים. אם תקפידו על הדברים האלו תוכלו ליהנות בהחלט מעיצוב ייחודי של חדר השינה שלכם.

מרחבי הרשת..

מיתוג חתונה באתר PIX
גלקסי S23  – הכנסו לאתר פלאפון והזמינו את הגלקסי החדש מבית סמסונג עם שיאים חדשים של עיצוב וטכנולוגיה!