בית טמבורטמבור מחדשת את חלל התצוגה ומרכז הייעוץ והלימודים לצבע, המיועד לקהל הפרטי והמקצועי. בואו להתרשם ולהנות מחווית התצוגה והשרות במקום שלוקח את אפשרויות הצבע עד הקצה.

לפני כארבע שנים  נחנך מרכז המבקרים של חברת טמבור- “בית טמבור”  אשר מהווה נקודת מפגש רעיונית חזותית ומעשית בין אנשים שרוצים ללמוד על צבע ובין  מומחים הנותנים ייעוץ על בסיס פגישות בתאום מראש. המרכז מאפשר לקהל הרחב להתרשם מתצוגה נרחבת של גוונים טקסטורות אפקטים, חומרים חדשניים וחלופות שונות לעיצוב חדרים.

מהתצוגה של “בית טמבור” נהנו עד כה  כ- 150,000 לקוחות שהתוודאו מה הוא קצה הגבול של היכולת של בצבע בבית. התצוגה והשרות במקום מתאימים ללקוחות פרטיים שרוצים לצבוע לבד את ביתם, או עומדים בפני שיפוץ ומעוניינים להתרשם מהאופציות החדשות שקיימות בשוק, ולקבל החלטות שקשורות בעיצוב הבית באופן יותר מושכל. בנוסף, השרות במקום מתאים מאוד לאדריכלים מעצבי פנים וקבלנים שרוצים להתעדכן במגמות, טרנדים, וטכנולוגיות בתחום הצבע.

בנוסף על שירותי הייעוץ שניתנים ללא עלות מתקיימות מספר סדנאות וקורסים משתנים  לקהל הפרטי והמקצועי, כגון סדנא לצביעה דקורטבית ואפקטים מיוחדים, קורס שיפוץ רהיטים, לימודי הום סטיילינג ועוד. לרשימת הקורסים המלאה והעלויות ניתן להכנס לאתר טמבור.

לאחרונה עבר המרכז “מתיחת פנים” ושיפוץ מקיף המושפע באופן ניכר ממגמות וטרנדים עדכניים בעולם העיצוב והאופנה. כמתחם שרב עיסוקו בנושא גוונים,  הרי הוא עניין אופנתי שמתעדכן מעת לעת,  נוספו למקום אפשרויות דינמיות  שקל לחדש את התצוגות בו.

קרן רהב, מנהלת בית טמבור מסכמת זאת יפה בדבריה “רצינו לחגוג את מניפת הגוונים החדשה של טמבור ולהציג אותה באופן המושלם ביותר עבור קהל המבקרים הרחב שמגיע אלינו יום ביומו”

על משימת שדרוג המתחם היה מופקד האדריכל ניצן הורוביץ  שמעיד כי בחר במוטיב של תנועה וזרימה כקונספט לעיצוב המתחם. מדובר היה באתגר לא פשוט משום שהמקום צריך להציג מגוון רב יותר של צבעים וחומרים, אך עדיין  שתהייה תחושה של חיבור בין שני החללים במתחם הקדמי והפנימי.  התוצאה הושגה בין היתר על ידי שימוש בקו קוהרנטי של צבע וריהוט שמייצרים קצב אחיד. על מנת להשיג את התוצאה הרצויה נוצר שיתוף פעולה עם מס’ חברות מחו”ל ושימוש בחומרים הכי חדשים בשוק כגון טיח רצפתי ייחודי בשם “פרפקטינו”.

קו מנחה נוסף בעיצוב החלל היה מינמליסטי ופונקציונלי – ההחלטה על עיצוב נקי בסיסי ונוח, כזה שיודע להגיש את מירב האפשרויות החדשות שיש לטמבור להציע מבלי לבלבל את הלקוח ובלי “לנקר עיניים”. הורוביץ מדגיש שמדובר בחלל שמטרתו להיות נגיש ולתקשר עם קהל רחב של אנשים ובעיקר להוות מעין במה נטרלית שמסוגלת להדגיש את המוצרים היחודיים של טמבור וליצור חוויה של תנועה וזרימה בחלל מצד הלקוח.

במסגרת השיפוץ של המרכז  נוסף מרחב תצוגה פתוח המאפשר שיטוט בחלל והתרשמות, למקום התווספו  קירות מסתובבים המאפשרים ללקוח להרכיב לעצמו פינות שונות בבית, התווספו שני חללי תצוגה מוגבהים על במות, ועמדות ייעוץ.

אם אתם רוצים לחדש ולרענן את ביתכם, ולהנות מחווית שירות  הנכם מוזמנים להגיע אלינו, לפגוש את צוות בית טמבור המקצועי שישמח להציג בפניכם את כל החידושים, את האפקטים העכשוויים והשימוש בהם ולסייע לכם בבחירת גוונים וטקסטורות לבית.

בית טמבור פתוח בימי חול מ- 10:00 עד 20:00 ובשישי מ- 9:00 עד 13:00.

ניתן לתאם פגישות ייעוץ וכן לברר על סדנאות בטלפון 03-5708130 שלוחה

אתר טמבור: www.tambour.co.il

 גבריאל טהרניזדה יועץ בית טמבור        דורית פיליפ יועצת בית טמבור     יעל אלמליח יועצת בית טמבור     מורן נחום מושון יועצת בית טמבור     מירי בנדק יועצת בית טמבור