עיצוב בצבע בדירה חדשה

נכנסתם לדירה חדשה ועכשיו הגיע הזמן להפוך אותה לבית החלומות שלכם? אז קודם כל שיהיה בשעה טובה ושווה גם לכם לדעת שבאמצעות צביעה שלה תוכלו להפוך אותה למושלמת עם מראה חדש ממש בקלות. הנה כמה טיפים שיאפשרו לכם מראה משודרג לבית החדש באמצעות משחקי צביעת קירות בלבד.

משחקי גוונים

הטיפ הראשון הוא לשחק עם הגוונים ולא לצבוע את כל הבית בצבע אחיד. אפשר ללכת על צבע שונה לכל חדר בהתאם לייעוד שלו, אבל אפשר גם בהחלט לשלב בין צבעים באותם החדרים. בפרט שווה ללכת על שלושה קירות בצבע אחד וצבע משלים קצת שונה וזה יותר שבירה מאד מעניינת וייחודית במראה הכללי של חללים.

שליכט צבעוני

מי אמר שחייבים ללכת על צבע לקירות בסגנון בסיסי תמיד? אם בא לכם לשדרג את המראה אפשר ללכת על משהו מיוחד ושונה – שליכט צבעוני לקירות שהאו מעין ציפוי דקורטיבי אקרילי על בסיס מים. ניתן לבחור מגוון טקסטורות בהתאם לסגנון ולהעדפות שלנו. מומלץ בעיקר לקירות הבית החיצוניים.

ציורי קיר

עוד דרך נפלאה לשדרג את מראה הבית היא באמצעות הוספה של ציורי קיר וממש לא חייבים לצבוע תמיד באופן אחיד. בחדרי ילדים למשל אפשר ללכת על ציורים עם הגיבורים האהובים ובשאר החדרים בבית אפשר ללכת על עיטורים עדינים ששוברים את המראה הנקי.

הוסיפו קרניזים והשתמשו בטפטים

לבסוף שווה בהחלט לשקול את האפשרות של שימוש בקרניזים שייתן לנו את ההזדמנות לצבוע קירות יחידים בשני צבעים שונים. באופן דומה ניתן בהחלט להשתמש בטפטים לקירות לפחות בחלק מקירות הבית וככה אנחנו בעצם מבטיחים מראה ייחודי ויוצא דופן. זכרו – שימוש חכם בצבע בדירה חדשה יאפשר לכם תחושה של בית חדש תמיד. בהצלחה!

מרחבי הרשת..
גלקסי S23  – הכנסו לאתר פלאפון והזמינו את הגלקסי החדש מבית סמסונג עם שיאים חדשים של עיצוב וטכנולוגיה!