שימוש בלוחות גבס בדירה שכורה

היתרון שבדירה שכורה

בואו נודה על האמת, רוב רובם של האנשים (הרווקים לפחות) שאתם מכירים, (וגם אלה שכבר נשואים והקימו משפחות) שוכרים בתים ולא מצליחים לרכוש בית משלהם במהירות הבזק. הזמנים השתנו, וכיום כדי לרכוש בית, צריך הון התחלתי שקשה להשיג בכוחות עצמנו, אבל דירה שכורה יכולה להוות גם יתרון גדול. נכון שהנכס אינו שייך לכם רשמית, ובטח שלא על הנייר, ובכל שנה קיימת עננת החשש שבעל הבית ירצה למכור את הנכס או להעלות את השכירות שתהיה גבוהה מעל הפופיק של עצמכם, אבל לא הכל אפור, יש הרבה ורוד בענייני השכירויות. למשל, העובדה שאתם יכולים להפוך את הבית שאתם שוכרים לפנינה אמיתית, להשתמש בלוחות גבס וליצור לעצמכם מחיצות ונישות ועיצובים משלכם. כמובן, באישור בעל הבית, שלבטח רק ישמח מההצעה שתציעו ובמקרים רבים גם ישתתף איתכם בהוצאות המדוברות או אפילו ייקח על עצמו את הפרויקט כשאתם תהיו המרוויחים הראשונים מכל העניין כשתקבלו בית מעוצב, חדשני ויפה באמצעות לוחות גבס שמאפשרים לכם טאצ’ אישי.

מהם לוחות גבס ולמה הם משמשים?

לוחות גבס הם חומר זול שמאפשר חציצה בחלל או הנמכת תקרה שיוצרת אינטימיות ואווירה נעימה במרחב. רוצים ליצור מדפים לחפצי נוי? גם לצורך כך אפשר להשתמש בקלות בלוחות הגבס הפופולריים. רוצים ליצור כוורת לספרים? לוחות גבס יתאימו למטרה הזאת בדיוק.  לוחות גבס מאפשרים לבצע שיפוצים במהירות למען מראה יפהפה שיַקנה לבית ערך מוסף בדמותכם. באמצעות לוחות גבס אפשר לנצל כל שטח בדירה, להרחיב את החדרים משלושה לארבעה או משניים לשלושה וכו’, ליצור פינות עבודה בלי להתלכלך יתר על המידה, בלי פרוצדורה שלמה של שיפוצים מתישים, הכל באמצעות לוחות גבס שעמידים לעומס רב. 

שימושים נוספים ללוחות גבס – הנמכת תקרה

אם רכשתם מזגן מפוצל, אתם צריכים להנמיך את התקרה. ניתן להנמיך תקרה וליצור מראה מרהיב שמשתלב עם תאורה נכונה באמצעות לוחות גבס. כך כל מי שייכנס הביתה לא ירצה לצאת ממנו כל כך מהר. לוחות הגבס הם שיוצרים תחושה ביתית כשהתקרה מונמכת. כל זאת בעבודה פשוטה וקלה, בלי לבזבז זמן רב. צריכים להסתיר את הצנרת של המזגן? גם במקרה זה הנמכת התקרה באמצעות לוחות גבס תאפשר לכם להסתיר את הצנרת ולא לפגום במראה הכללי של הבית.

סוגי גבס

קיימים סוגי גבס שונים לצורך שיפוצים. גבס לבן סטנדרטי יאפשר לכם לעשות חלוקה בין חדרים, להקים נישות שונות. גבס ירוק הוא גבס חסין מאש שמתאים למקומות גבוהים. צמנט בורד הוא לוח גבס שמתאים לקירות חיצוניים. החומר עמיד במים ויציב מאוד.

גבס לכל מטרה תוכלו למצוא בקלות, רק אל תשכחו לבדוק את האיכות.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השייווק שהונפקה בבורסה של טורנטו